• Domek 35m2 MTB ONE - DOSTĘPNY OD ZARAZ

Symbol: MTB01

Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup nowoczesnego domu 35m2 z antresolą. W skład oferty wchodzą wszystkie elementy sprefabrykowane w fabryce . Montaż domu odbywa się za pomocą dołączonej instrukcji, w której szczegółowo, krok po kroku, opisaliśmy każdy etap prac, wraz ze spisem materiałów potrzebnym w danym etapie. Zestaw zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym, od gotowych paneli ściennych, po piany, membrany i wkręty. Zestaw złożony z materiałów renomowanych firm jak: Budmat, Swiss Krono, MTB Modules, Veka, Marcopol. Wszystkie elementy zostały docięte i ponumerowane już na etapie produkcji.

98000.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór Osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 7000 kg

Zamówienie telefoniczne: 661 480 804

Zostaw telefon

Domek dostępny od ZARAZ.

 

Cena transportu 3,5zł netto za km liczony w obie strony !! ( cena może się zmienić z uwagi na rosnące ceny paliw)

Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup nowoczesnego domu 35m2 z antresolą.

W skład oferty wchodzą wszystkie elementy sprefabrykowane w naszej fabryce.

Montaż domu odbywa się za pomocą dołączonej instrukcji, w której szczegółowo, krok po kroku, opisaliśmy każdy etap prac, wraz ze spisem materiałów potrzebnym w danym etapie.

Zestaw zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym, od gotowych paneli ściennych.. po piany, membrany i wkręty.

Zestaw złożony z materiałów renomowanych firm jak: Swiss Krono, Marcopol, Budmat.

Wszystkie elementy zostały docięte i ponumerowane już na etapie produkcji.

Nasz czas poświęcony w fabryce, na proces prefabrykacji znacznie zmniejsza zakres prac, które muszą zostać wykonane podczas konwencjonalnej metody budowania domów o ponad 70% i znacznie obniża koszt budowy domu, nawet o 65%.

Dokładność wyrobu w warunkach fabrycznych, nadzór kontroli jakości na każdym etapie produkcji, wykwalifikowana kadra pracowników każdego szczebla, oraz krótki czas realizacji zamówień, wyróżnia naszą ofertę spośród szerokiej konkurencji.

Doświadczeni budowlańcy, potrafią wybudować ten dom w czasie sześciu dni. Biorąc pod uwagę i tak szybki czas realizacji prac, w porównaniu z tradycjonalnymi metodami, czas wykonania dla osób z podstawową wiedzą budowlaną, powinien potrwać około 10-12 dni.

Kontrola prac ekip zewnętrznych przez inwestora, także jest łatwiejsza, gdyż każda faza budowy jest jasno opisana w instrukcji.

Bardzo ważnym czynnikiem jest: redukcja czasu prac - co wiąże się z nieustannymi podwyżkami wynagrodzeń ekip, mniejsze zużycie prądu, mniej hałasu podczas prac, zredukowana do minimum ilość odpadów i kosztów związanych z ich wywozem, praktyczny brak czasu schnięcia materiałów podczas budowy (prace przebiegają na sucho), brak konieczności ocieplania budynku po postawieniu ścian (panele SIP posiadają w sobie rdzeń EPS 15cm), zmniejszenie kosztów i liczby wyjazdów po brakujące materiały (wszystko dostarczane jest jednorazowo) a także ograniczenie ilości niepotrzebnie zakupionego materiału, możliwość montażu o każdej porze roku i praktycznie zamknięcie całej inwestycji wraz z umeblowaniem w czasie krótszym niż miesiąc od rozpoczęcia prac.

Aranżacja wnętrza przedstawiona w galerii zdjęć jest jedynie propozycją i inspiracją dla przyszłego klienta. Nasz zestaw opiera się na zestawie domu do samodzielnego montażu, który po złożeniu jest w stanie surowym zamkniętym i wygląda jak na ostatnim zdjęciu.

Oferta pozwala na dowolną aranżację wewnętrzną, a także sukcesywne wykonywanie prac związanych z wykończeniem. Prace takie jak wykonanie instalacji elektrycznej, hydraulicznej, wentylacji mechanicznej pozostaje po stronie klienta. Nie jest to duży dom i koszty kolejnych etapów można wykonać sukcesywnie, nawet w miarę możliwości czasowych i finansowych.

Antresola zajmuje połowę powierzchni domu. Wysokość do belki kalenicowej, to ponad 180 cm. Wysokość pod antresolą i w WC - 250 cm jest idealna i nie przytłacza, jak w przypadku wysokości 220 cm.

Duże, otwierane dwa okna dachowe 68x118 cm wpuszczają wystarczająco wiele promieni słonecznych - okna montowane na taśmę rozprężną (nie na pianę jak dawniej). Współczynnik okna - 1,4 W/m2K

Drzwi wejściowe antywłamaniowe, ergonomicznej szerokości 90 cm, zapewniają komfortowe użytkowanie. Skrzydło wykonane jest z wysokiej klasy materiału, są ciężkie i ciche. Nie stosujemy żadnych "materiałów marketowych" - koszt zakupu takich drzwi to ponad 3 000 zł, my jako producent rabat ten oddajemy klientowi w postaci dobrej oferty. Dodatkowo drzwi posiadają pionowe przeszklenie, co dodatkowo przynosi ogólną korzyść. Drzwi montowane na taśmę rozprężną (nie nie pianę jak dawniej). Rdzeń 55 mm.

Drzwi balkonowe, rozw./uchylne, 240 wys. x 250 szer. posiadają skrzydło otwierane o szerokości 80 cm, oraz witrynę stałą. Okna w zestawie - dwuszybowe, PCV, kolor antracyt zew/ białe wew. Okna montowane na taśmę rozprężną (nie na pianę jak dawniej). Uw okna: 1,29 W/(m2* K)

Okna szczytowe typu "Fix" - stałe przeszklenia szczytowe Uw okna: 1,29 W/(m2* K)

PERFECTLINE-kolor-5 komór.

Okno łazienkowe 122 wys. x 62 szer., rozw./uchylne, okno w zestawie - dwuszybowe, PCV, kolor antracyt zew/ białe wew. Okno montowane na taśmę rozprężną (nie na pianę jak dawniej), Uw okna: 1,47 W/(m2* K), VEKA PERFECTLINE-kolor-5 komór.

Konstrukcja domu opiera się na markowym drewnie, certyfikowanym C24 - drewno skandynawskie, które nie wymaga impregnacji (wilgotność 18%).

Panele SIP jako elementy ścian, zew., ścian działowych, podłogi antresoli i dachu. Wszystko zostaje uprzednio docięte i ponumerowane w naszej fabryce.

Deski elewacyjne i podbitka dachowa - sosnowe.

Nowoczesne pokrycie dachowe "na rąbek stojący", firmy Budmat.

Opierzenia i inne obróbki blacharskie są także w tym samym kolorze RAL 7016 - antracyt MAT (jak wyżej).

Każdy element, od paneli ściennych, po wkręty, pianę i maleńkie zszywki, posiada swój unikalny kod, który jest przypisany do poszczególnych etapów montażu.

Podświetlenie pergoli nie jest w cenie

W skład zestawu pergoli ZA DOPŁATĄ 7500 ZŁ wchodzą:

- belki konstrukcyjne, 60 x 145 (do zabarwienia - impregnacji we własnym zakresie - możliwość wyboru koloru samodzielnie). Impregnaty do własnego zakupu lokalnie, dopasowane do lokalnego klimatu. Belki docięte i nawiercone do montażu.

- mocowania/kotwy do podłoża typu "U" malowane na kolor czarny mat - farba proszkowa,

- stężenia/mocowania ścienne X, dyskretne mocowania pomiędzy przęsłami, malowane na kolor czarny mat - farba proszkowa, solidne - stalowe,

- stężenia szczytowe X dyskretne mocowania pomiędzy przęsłami, malowane na kolor czarny mat - farba proszkowa, solidne - stalowe,

- zestaw elementów złącznych - śruby montażowe - kolor czarny,

- instrukcja montażu.

Cały ten zestaw, to koszt 75 000 zł BRUTTO 23% vat. CENA NIE DOTYCZY PERGOLI DOPŁATA 7500 ZŁ

Gwarancja na powyższy zestaw - trzy lata.

Do rozładunku elementów potrzebne będą trzy osoby z Państwa strony. Kierowcy z firm zewnętrznych, które świadczą dla nas usługi, tylko pomagają przy rozładunku.

Najcięższe elementy zestawu ważą maksymalnie 62 kg.

DOMEK DOSTĘPNY OD RĘKI DZIŚ KUPUJESZ JUTRO MOŻESZ GO MIEĆ 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.