• Wełna skalna Rockwool 20cm lambda 37, 1,8m2

Symbol: WEL01
79.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 240
Odbiór Osobisty 0
PEKAES 240cm 240
Rhenus 300 650
Rhenus 400 1000
Dostępność Duża dostępność
Waga 5 kg

Zamówienie telefoniczne: 661 480 804

Zostaw telefon

TOPROCK PREMIUM lambda 37

Cena za całą rolkę 1,8m2 dostępna od ręki

Wielkowymiarowa mata o najlepszych parametrach termicznych i akustycznych wśród wełen skalnych oraz o najwyższej gęstości wśród materiałów izolacyjnych. Mata stosowana do izolacji poddaszy o wyższych wymaganiach termicznych i akustycznych.

Charakterystyka produktu

Izolacja wykonana matami TOPROCK PREMIUM gwarantuje doskonały komfort termiczny na poddaszach. Najwyższa gęstość jest gwarancją trwałości, stabilności parametrów oraz uzyskania komfortu akustycznego. Maty TOPROCK PREMIUM to produkt niepalny o najwyższej klasie reakcji na ogień A1.

Zastosowanie produktu

Maty TOPROCK PREMIUM są najlepszym wyborem do ocieplenia poddaszy użytkowych, także w rozwiązaniach nakrokwiowych, stropów drewnianych, sufitów podwieszanych, np. nad nieogrzewanymi pomieszczeniami, ścian o konstrukcji szkieletowej

TOPROCK PREMIUM dla Twojego domu

Maty TOPROCK PREMIUM to produkt niepalny o najwyższej klasie reakcji na ogień, który gwarantuje zwiększenie poziom bezpieczeństwa pożarowego w Twoim domu. Dzięki temu produktowi latem na Twoim poddaszu będzie panował przyjemny chłód, a zimą izolacja z wełny skalnej zatrzyma ciepło, dzięki czemu zmniejszą się też koszty ogrzewania.

TOPROCK PREMIUM dla fachowców

Mata TOPROCK PREMIUM to produkt zaprojektowany z myślą o izolacji poddaszy o wyższych wymaganiach - to produkt o najwyższych parametrach termicznych wśród wełen skalnych oraz o najwyższej gęstości wśród materiałów izolacyjnych. Jego wysoka jakość gwarantuje najlepszy efekt - brak spękań i rozwarstwień, a dzięki wysokiej gęstości praca jest ułatwiona ponieważ nie ma potrzeby sznurkowania izolacji. Maty oferowane są w rolkach o szerokości 1000mm, długości od 2500 do 5000 mm i w grubościach od 100 do 200 mm. Dzięki nowym mocniejszym opakowaniem ich transport na terenie budowy jest łatwiejszy. Dodatkowo maty zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i posiadają deklarowane parametry krótkotrwałej i długotrwałej nasiąkliwości.

Zastosowanie

  • Niepalne ocieplenie:
  • stropodachów wentylowanych i poddaszy,
  • w rozwiązaniach nakrokwiowych,
  • stropów drewnianych i podłóg na legarach,
  • sufitów podwieszanych, np. nad nieogrzewanymi pomieszczeniami,
  • ścian o konstrukcji szkieletowej
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.