Kiedy zbliża się wspaniały czas lata, wiele osób zaczyna myśleć o wakacjach. Niektórzy wybierając się na zasłużony wypoczynek, decydują się na wynajem jakiejś kwatery (w pensjonatach, hotelach z obsługą, apartamentach wyposażonych w kuchnię i łazienkę), a inni wracają do swoich prywatnych wakacyjnych siedzib. Jednym ze sposobów - innym niż wymienione - na miłe spędzenie czasu w ładnym miejscu jest zatrzymanie się w domku holenderskim. To niezwykle popularne rozwiązanie szczególnie nad urokliwymi jeziorami czy nad morzem, na specjalnie przeznaczonych do tego działkach lub polach namiotowych. Oferta Elegro.pl obejmuje rozmaite akcesoria i wyposażenie do domków holenderskich – poznaj bliżej nasz asortyment i dowiedz się, dlaczego warto z niego skorzystać!

Domek holenderski – zalety

Ta niewielka budowla wykonana z drewna nie bez powodu ma swoje rzesze zwolenników. Przede wszystkim, jest to niedrogi, ale wystarczająco komfortowy sposób na wakacyjne zakwaterowanie. Można go przetransportować w wyznaczone miejsce i to jest najważniejsza zaleta. Ponadto ma kuchnię, niewielką łazienkę, nierzadko również i telewizor oraz ogrzewanie. Jeszcze lepiej, kiedy domek holenderski dodatkowo wyposażony jest w drewniany taras. Wówczas można opalać się na leżaku, wypić sobie wypić kawę o poranku czy zjeść grilla wieczorową porą, równocześnie przy tym podziwiając otoczenie. To konstrukcja, której rozmiar można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb (wakacje z partnerem, z rodziną, z grupą znajomych) oraz dowolnie modyfikować jej wyposażenie. Dodatkowe elementy wyposażenia znajdziesz właśnie w naszej ofercie Elegro.pl!

Nasze akcesoria

Polecamy starannie wykonane tarasy, dodatkowe segmenty do tarasów, zadaszenia tarasowe, a także schody sofy-narożniki ogrodowe (które również pasują do tych konstrukcji). To drewniane - sosnowe elementy, które przeznaczone są do szybkiego montażu. Są doskonale wymierzone, zaimpregnowane – a więc odporne na działanie wody i słońca oraz zawierają wszystkie niezbędne śruby oraz wkręty, a co więcej, taras zakupiony u nas może być modyfikowany poprzez skracanie lub wydłużanie nóżek. Za dodatkową opłatą oferujemy również fachowy montaż, a także wykonanie kostek fundamentowych. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz wyposażenie domku holenderskiego skrojone pod Twoje potrzeby!